3/29/24 | Fri | 12:00 PM | Home | Manistique (Dome Spring Swing) | WIN (14-2) |
3/29/24 | Fri | 3:00 PM | Home | Hurley (Dome Spring Swing) | WIN (8-4) |
3/30/24 | Sat | 12:00 PM | Home | Superior Central (Dome Spring Swing) | WIN (5-3) |
3/30/24 | Sat | 3:00 PM | Home | Bark River-Harris (Dome Spring Swing) | WIN (5-4) |
4/16/24 | Tue | 4:00 PM | Away | Gwinn (Game 1) | WIN (17-0) |
4/16/24 | Tue | 4:00 PM | Away | Gwinn (Game 2) | WIN (32-0) |
4/19/24 | Fri | 4:00 PM | Away | Sault Ste. Marie | CANCELLED |
4/20/24 | Sat | 10:00 AM | Away | Cheboygan (Boyne Invite) | Lose (4-10) |
4/20/24 | Sat | 2;00 PM | Away | Standish-Sterling (Boyne Invite) | Lose (5-7) |
4/23/24 | Tue | 4:00 PM | Home | Sault Ste. Marie (Game 1) | Lose (10-20) |
4/23/24 | Tue | 5:30 PM | Home | Sault Ste. Marie (Game 2) | WIN (7-6) |
4/25/24 | Thu | 4:45 PM | Away | Kingsford (Game 1) | Lose (0-15) |
4/25/24 | Thu | 6:45 PM | Away | Kingsford (Game 2) | Lose (1-15) |
4/26/24 | Fri | 4:00 PM | Home | Calumet (Game 1) | Lose (14-18) |
4/26/24 | Fri | 6:00 PM | Home | Calumet (Game 2) | WIN (19-13) |
5/1/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Westwood (Game 1) | WIN (10-2) |
5/1/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Westwood (Game 2) | Lose (1-6) |
5/2/24 | Thu | 4:00 PM | Home | Negaunee | Lose (0-15) |
5/4/24 | Sat | 12:00 PM | Away | Houghton (Game 1) | Lose (1-5) |
5/4/24 | Sat | 2:00 PM | Away | Houghton (Game 2) | Lose (4-9) |
5/8/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Gladstone (Game 1) | Lose (6-9) |
5/8/24 | Wed | 6:00 PM | Home | Gladstone (Game 2) | Lose (3-8) |
5/10/24 | Fri | 4:00 PM | Away | Westwood (Game 1) | WIN (8-1) |
5/10/24 | Fri | 6:00 PM | Away | Westwood (Game 2) | WIN (19-8) |
5/11/24 | Sat | 12:00 PM | Home | Ishpeming (Game 1) | WIN (9-5) |
5/11/24 | Sat | 2:00 PM | Home | Ishpeming (Game 2) | WIN (21-5) |
5/13/24 | Mon | 4:00 PM | Home | Escanaba (Game 1) | Lose (1-11) |
5/13/24 | Mon | 6:00 PM | Home | Escanaba (Game 2) | Lose (3-19) |
5/15/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Menominee | |
5/16/24 | Thu | 4:00 PM | Home | Kingsford | |
5/18/24 | Sat | 12:00 PM | Home | Alpena | |
5/20/24 | Mon | 4:15 PM | Away | Escanaba | |
5/22/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Gwinn | |
5/23/24 | Thu | 4:30 PM | Away | Menominee | |
5/29/24 | Wed | 4:00 PM | Home | Ishpeming | |
6/1/24 | Sat | 11:00 AM | Away | Traverse City Central (MHSAA District Semifinal; at Alpena) | |
6/1/24 | Sat | 3:00 PM | Away | Traverse City West/Alpena (MHSAA District Final; at Alpena) | |